1 / 48

Chalet Fagarè Pool Sauna Prosecco Hills

Cornuda, Italia

Maaseudulla



Arvostelut

Hotellin mukavuudet

Uima-allas
Internet
Kahvinkeitin
Televisio
Astianpesukone
Lemmikkieläimet sallittu
Sauna
Uuni
Aurinkotuolit
Hiustenkuivaaja
Puutarha
Terassi
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Suihku

Huoneisto sijaitsee maaseudulla, ja Cantina L'Antica Quercia ja Museo "la Terra e l'uomo" sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä huoneisto sijaitsee 0,1 km:n päässä kohteesta Dolomiitit ja 5,9 km:n päässä kohteesta Villa Barbaro (kartano). Tämä huoneisto tarjoaa käyttöösi yksityisen uima-altaan ja taulutelevision. Huoneessa on patio. Keittiössä on jääkaappi, uuni ja liesi. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä, ja digitaalikanavat viihdyttävät yöpymisen aikana. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Dolomiitit - 0,1 km / 0,1 mi
Cantina L'Antica Quercia - 5,2 km / 3,2 mi
Villa Barbaro (kartano) - 5,9 km / 3,7 mi
Museo "la Terra e l'uomo" - 6,7 km / 4,2 mi
Cantina Villa Sandi - 7 km / 4,3 mi
Villa Sandin viinikauppa - 7,5 km / 4,7 mi
Cantina Frozza di Vidor - 8,8 km / 5,4 mi
Asolo Golf Club (golfkeskus) - 9,3 km / 5,8 mi
Canova-museo - 9,8 km / 6,1 mi
Canovianon temppeli - 10 km / 6,2 mi
San Michelen kirkko - 10 km / 6,2 mi
Caterina Cornaron linna - 10,1 km / 6,3 mi
Asolon kaupunginmuseo - 10,2 km / 6,3 mi
Nino Franco (viinintuottaja) - 11,5 km / 7,1 mi
Villa dei Cedri - 11,5 km / 7,1 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Treviso (TSF) - 31,7 km / 19,7 mi
Marco Polon lentokenttä (VCE) - 63,6 km / 39,5 mi

Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sauna ja kauden mukainen ulkouima-allas.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Takuumaksu vaurioiden varalle: 200 EUR per yöpyminen
  • Siivousmaksu: 122 EUR per majoitustila per yöpyminen

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä 15. maaliskuuta – 30. lokakuuta.

Chalet Fagarè Pool Sauna Prosecco Hills kartta

Osoite

Chalet Fagarè Pool Sauna Prosecco Hills

Via Bosco del Fagarè 6

31041

Cornuda, Italia

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.