




Hotel Dolce Vita
Swaroop Sagar (järvi), Udaipur, Intia
Hotellin mukavuudet
Picholajärvi ja Fateh Sagar (järvi) sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 2,2 km:n päässä kohteesta Kaupungin palatsi ja 0,1 km:n päässä kohteesta Swaroop Sagar (järvi). Kaikissa 45 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on suihku. Huone siivotaan kerran yöpymisen aikana, ja lisä-/varavuoteita (lisämaksusta) on saatavilla pyynnöstä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Swaroop Sagar (järvi) - 0,1 km / 0,1 mi
Picholajärvi - 0,5 km / 0,3 mi
Gangaur Ghat - 0,7 km / 0,5 mi
Bagore ki Haveli - 0,8 km / 0,5 mi
Bagore-ki-Havelin museo - 0,8 km / 0,5 mi
Jagdishin temppeli - 0,9 km / 0,5 mi
Bada Mahal - 1,2 km / 0,8 mi
Fateh Sagar (järvi) - 1,2 km / 0,8 mi
Lake Fatehsagar Udaipur - 1,2 km / 0,8 mi
Kristalligalleria - 1,3 km / 0,8 mi
Kaupungin palatsi - 1,3 km / 0,8 mi
Fateh Prakash Palace - 1,5 km / 0,9 mi
Maharana Pratapin patsas - 1,5 km / 0,9 mi
Rajiv Gandhi Park - 1,5 km / 0,9 mi
Laxmi Chowk - 1,5 km / 0,9 mi
Lähin suuri lentokenttä on Maharana Pratapin lentoasema (UDR), Udaipur - 25,2 km / 15,6 mi
Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Hyödynnä kattoterassi sekä ilmainen langaton internetyhteys. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Hotelli järjestää ilmaiset kutsut, joilla voit tavata muita asiakkaita. Kutsut järjestetään päivittäin. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen täysi aamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.00.- Maksu täydestä aamiaisesta: noin 250 INR aikuisille ja 250 INR lapsille
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 800 INR per ajoneuvo yhteen suuntaan
- Lentokenttäkuljetus per lapsi: 800 INR yhteen suuntaan (1–18 vuoden ikäiset)
- Lisävuode: 500.0 INR per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
Hotel Dolce Vita kartta
Osoite
Hotel Dolce Vita
65 , Jaatwadi , Near
313001
Swaroop Sagar (järvi), Udaipur, Intia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.















