




RAZOLI sidi fateh
Rabatin medina, Rabat, Marokko
Hotellin mukavuudet
Maailman nuket -näyttely ja Keskustori sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä rannalla sijaitseva riad sijaitsee 0,7 km:n päässä kohteesta Bab El Had ja 0,8 km:n päässä kohteesta Oudaian portti. Kaikissa 9 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Kylpyhuoneesta löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja minibaari. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Maailman nuket -näyttely - 0,4 km / 0,2 mi
Keskustori - 0,4 km / 0,2 mi
Bab El Hadin aukio - 0,4 km / 0,3 mi
Bab El Had - 0,6 km / 0,4 mi
Suuri moskeija - 0,6 km / 0,4 mi
Rue des Consuls - 0,6 km / 0,4 mi
Bank Al Maghrib -museo - 0,8 km / 0,5 mi
Théâtre National Mohammed V - 0,9 km / 0,5 mi
Oudaian portti - 0,9 km / 0,5 mi
Kansallinen korumuseo - 0,9 km / 0,6 mi
Parlement du Maroc - 0,9 km / 0,6 mi
Andaluusialainen puutarha - 1 km / 0,6 mi
Miloudi Nouigan taidegalleria - 1,1 km / 0,7 mi
Rabatin ranta - 1,1 km / 0,7 mi
Oudaiasin kasba - 1,2 km / 0,7 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Salé (RBA) - 10,9 km / 6,8 mi
Casablanca (CMN-Mohammed V) - 122,6 km / 76,2 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupungin perimä vero: 2.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 20 EUR per ajoneuvo yhteen suuntaan
- Pysäköintimaksu läheisellä pysäköintipaikalla: 3 EUR per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Naimattomien pariskuntien yöpyminen samassa huoneessa saattaa olla paikallisten lakien vastaista. Asiakkaiden tulee esittää vihkitodistus majoituspaikan sitä pyytäessä.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Tämä majoituspaikka ei tarjoile alkoholia.
RAZOLI sidi fateh kartta
Osoite
RAZOLI sidi fateh
Bouqroune rue farrane zitouna
10030
Rabatin medina, Rabat, Marokko
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

































