




La veranda Di Serena
Unawatuna, Sri Lanka
Hotellin mukavuudet
La veranda Di Serena sijaitsee rannalla, joten Unawatunan ranta löytyy kivenheiton päästä ja Dalawellan ranta puolestaan vain 1 minuutin ajomatkan päästä. Tämä rannalla sijaitseva hotelli sijaitsee 1,9 km:n päässä kohteesta Mihiripenna-ranta ja 2,8 km:n päässä kohteesta Dewata Beach. Tässä majoituspaikassa on 6 kodikasta huonetta. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Unawatunan ranta - 0,2 km / 0,1 mi
Viidakkoranta - 2,2 km / 1,4 mi
Dalawellan ranta - 2,7 km / 1,7 mi
Japanilainen rauhan pagodi - 2,9 km / 1,8 mi
Mihiripenna-ranta - 3,3 km / 2,1 mi
Yatagala Raja Maha Viharaya - 3,4 km / 2,1 mi
Dewata Beach - 3,5 km / 2,2 mi
Talpe Natural Pool - 3,9 km / 2,4 mi
Sahanan ranta - 3,5 km / 2,2 mi
Gallen satama - 4,4 km / 2,7 mi
Gallen kansainvälinen krikettistadion - 6,5 km / 4,1 mi
All Saints Anglican Church - 6,6 km / 4,1 mi
Gallen kellotorni - 6,8 km / 4,2 mi
Hollantilainen reformoitu kirkko - 6,8 km / 4,2 mi
Merenkulkumuseo - 6,8 km / 4,2 mi
Lähin suuri lentokenttä on Colombo (CMB-Bandaranaiken kansainvälinen lentokenttä) - 151 km / 93,8 mi
Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset. Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Hyödynnä vuokrattavat polkupyörät, terassi ja puutarha. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Lisämaksusta voit ostaa myös mannermaisen aamiaisen.- Lentokenttäkuljetusmaksu: 100.00 USD per ajoneuvo yhteen suuntaan
- Lisävuode: 25.0 USD per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä.
- Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.
La veranda Di Serena kartta
Osoite
La veranda Di Serena
Ganahena
80600
Unawatuna, Sri Lanka
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.























































































