1 / 33

B&B Lolly

Mileto, Italia

Cuore Immacolato di Maria Rifugio delle Animen kirkko on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Kokoustila
Kahvinkeitin
Televisio
Lemmikkieläimet sallittu
Hiustenkuivaaja
Terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Suihku
Työpöytä
Liikematkustajaystävällinen

B&B Lolly sijaitsee keskustassa, ja Cuore Immacolato di Maria Rifugio delle Animen kirkko sijaitsee 1 minuutin ajomatkan päässä ja Boulangerie D'amico 14 minuutin ajomatkan päässä. Tämä aamiaismajoitus sijaitsee 14 km:n päässä kohteesta Fausto Torrefrancan valtion konservatorio ja 14,4 km:n päässä kohteesta G. Jazzolinon sairaala. Tässä majoituspaikassa on 4 huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus. Mukavuuksiin kuuluu taulutelevisio ja digitaalikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja kahvin-/vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Cuore Immacolato di Maria Rifugio delle Animen kirkko - 0,7 km / 0,4 mi
Boulangerie D'amico - 13,8 km / 8,6 mi
Fausto Torrefrancan valtion konservatorio - 14 km / 8,7 mi
G. Jazzolinon sairaala - 14,4 km / 8,9 mi
Vibo Valentian oikeustalo - 14,5 km / 9 mi
Sant'Andrean kartingrata - 14,5 km / 9 mi
Santa Maria Maggioren ja San Leolucan katedraali - 14,6 km / 9 mi
Norman Castle (linna) - 14,8 km / 9,2 mi
Ruffon linna - 19,5 km / 12,1 mi
Diocesano d'Arte Sacra Museum - 19,6 km / 12,2 mi
Nicoteran katedraali - 19,6 km / 12,2 mi
Insediamento Rupestre degli Sbariatin arkeologinen alue - 21,3 km / 13,3 mi
Cantine Artese - 21,5 km / 13,3 mi
Vibon meripuisto - 21,7 km / 13,5 mi
Porto di Vibo Marina - 21,7 km / 13,5 mi

Lähin suuri lentokenttä on Lamezia Terme (SUF-Lamezia Termen kansainvälinen lentokenttä) - 63,2 km / 39,3 mi

Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja hissi. Hyödynnä lentokenttäkuljetukset. Hyödynnä terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.30–10.00.
  • Lisävuode: 15.0 EUR per yö

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Yksi korkeintaan 10 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi, kun hän käyttää vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
  • Asiakkaat voivat järjestää lemmikkien majoituksen ottamalla yhteyttä suoraan majoituspaikkaan käyttämällä varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

B&B Lolly kartta

Osoite

B&B Lolly

Via Luigi Razza, 5

89852

Mileto, Italia

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.