1 / 70

The Esplanade Hotel

Devonport, Uusi-Seelanti

Kaupungissa Auckland (Devonport)



Hotellin mukavuudet

Baari
Internet
Kokoustila
Vedenkeitin
Kahvinkeitin
Televisio
Astianpesukone
Uuni
Turvallisuuslaatikko
Puhelin
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Leivänpaahdin
Merinäköala
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Mikroaaltouuni
Parveke
Terassi
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Työpöytä
Liikematkustajaystävällinen
Perheystävällinen

Cheltenham Beach ja Narrow Neck Beach sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä rannalla sijaitseva hotelli sijaitsee 14,3 km:n päässä kohteesta Sky Tower ja 14,2 km:n päässä kohteesta Aucklandin lauttaterminaali. Kaikkien 16 huoneen varusteluun kuuluu LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, ilmaiset sanomalehdet ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut). Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, matkatavarasäilytys ja tallelokero vastaanotossa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssitila ja kokoushuoneita. Hyödynnä lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja televisio yleisissä tiloissa. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa kiertoajelu-/lippupalvelu, alennus lähistöllä sijaitsevan kuntoilutilan käytöstä ja juhlasali. Tässä hotellissa asiakkaiden käytössä on rannalla sijaitseva ravintola, jossa voit nauttia aterioita ulkotiloissa sään salliessa. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Hotelli järjestää ilmaiset kutsut, joilla voit tavata muita asiakkaita. Kutsut järjestetään päivittäin. Haluatko rentoutua? Nauti muutama drinkki 2 baarissa. Asiakkaidemme avuksi näytämme luokituksen oman luokitusjärjestelmämme mukaisesti.

  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 100 NZD per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 0 henkilöä)
  • Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
  • Vauvansänky: 45.0 NZD per päivä
  • Lisävuode: 85.0 NZD per päivä
  • Luottokorttimaksuista veloitetaan 3 %:n suuruinen lisämaksu

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Hotelli varaa oikeuden kieltäytyä tietyntyyppisistä ryhmä- tai juhlavarauksista, mukaan lukien polttarijuhlat.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
  • Autoa ei tarvita tähän majoituspaikkaan pääsemiseksi.
  • Kaikki maksut voidaan maksaa käteisettömillä maksutavoilla.
  • Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.

The Esplanade Hotel kartta

Osoite

The Esplanade Hotel

1 Victoria Road

0647

Devonport, Uusi-Seelanti

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.