




Yeguas U47 by Wynwood House
Anapoima, Kolumbia
Hotellin mukavuudet
Tämä mökki lyhyen etäisyyden päässä kohteesta Iglesia Anapoima ja Liberia-puisto sijaitsee 3 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä mökki sijaitsee 11,9 km:n päässä kohteesta Piscina Municipal Apulo ja 39,3 km:n päässä kohteesta Los Tunos Natural Park. Tee olosi kotoisaksi mökissäsi. Kylpyhuoneessa on suihkut.Mukavuuksiin kuuluu pyykinpesukone, silitysrauta/-lauta ja siivouspalvelu päivittäin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Iglesia Anapoima - 0,1 km / 0,1 mi
Liberia-puisto - 1,5 km / 0,9 mi
Piscina Municipal Apulo - 11,9 km / 7,4 mi
Los Tunos Natural Park - 39,3 km / 24,4 mi
Tequendaman biodiversiteetti- ja kulttuurimuseo - 40,9 km / 25,4 mi
Tequendaman putoukset - 40,9 km / 25,4 mi
Zipaquirá Salt Cathedral - 51,6 km / 32,1 mi
Lähin suuri lentokenttä on El Doradon kansainvälinen lentoasema (BOG) - 80 km / 49,7 mi
Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Sinun on kenties maksettava ALV (19 %) majoituspaikassa. Arvonlisävero (19 %) ei välttämättä koske niitä maassa oleskelevia matkailijoita, jotka ovat varanneet turistimatkapaketin (majoituksen sekä muun matkapalvelun) ja jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla sekä esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Siivousmaksu: 20 USD per päivä. Maksu saattaa vaihdella yöpymisen keston ja yksikön koon mukaan.
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.
Yeguas U47 by Wynwood House kartta
Osoite
Yeguas U47 by Wynwood House
Anapoima
252647
Anapoima, Kolumbia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.