




Zenao Appart'hôtels Boissy-Saint-Léger
Boissy-Saint-Leger, Ranska
Arvostelut
Hotellin mukavuudet
Zenao Appart'hôtels Boissy-Saint-Léger sijaitsee lähellä lentokenttää, ja Seine sijaitsee 13 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huoneistohotelli sijaitsee 19,4 km:n päässä kohteesta Canal Saint-Martin ja 19,7 km:n päässä kohteesta Place de la Bastille (aukio). Tässä majoituspaikassa on 14 kodikasta huonetta. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneet siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on pyykinpesukone. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Seine - 8,5 km / 5,3 mi
Bois de Vincennes (puisto) - 10,2 km / 6,4 mi
Parc Floral de Paris - 12,9 km / 8 mi
Vincennesin linna - 14,6 km / 9 mi
Marché International de Rungis (tukkutori) - 15,9 km / 9,9 mi
Gustave Roussy - 16,7 km / 10,4 mi
Bercy Village - 17,4 km / 10,8 mi
Cité Internationale Universitaire de Paris - 18 km / 11,2 mi
Place d'Italie - 18 km / 11,2 mi
Bercy Arena - 18,3 km / 11,4 mi
Maison des Examens - 18,8 km / 11,7 mi
Trousseaun lastensairaala - 18,8 km / 11,7 mi
Jardin des Plantes - 19,3 km / 12 mi
Canal Saint-Martin - 19,4 km / 12 mi
Carré Sénartin ostoskeskus - 19,4 km / 12,1 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Orlyn lentokenttä (ORY) - 18,2 km / 11,3 mi
Roissy - Charles de Gaullen lentokenttä (CDG) - 59,3 km / 36,8 mi
Pariisi (BVA-Beauvais) - 112 km / 69,6 mi
Pariisi (XCR-Chalons-Vatryn lentokenttä) - 226,6 km / 140,8 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupungin perimä vero: 13.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu mannermaisesta aamiaisesta: noin 8 EUR aikuisille ja 8 EUR lapsille
- Omatoiminen pysäköinti: 10 EUR per päivä
- Lemmikit: 9 EUR per lemmikki per päivä
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
- Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
- Sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu klo 20.00–0.00
- Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Zenao Appart'hôtels Boissy-Saint-Léger kartta
Osoite
Zenao Appart'hôtels Boissy-Saint-Léger
5d Rue de Paris
94470
Boissy-Saint-Leger, Ranska
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.
