1 / 21

House in Arucas for 2 people with 1 room Ref. 307300

Casco Historico de Arucas, Arucas, Espanja

Check-in: Saapuminen Check-out: Lähtö klo 10.



Arvostelut

Check-in: Saapuminen
Check-out: Lähtö klo 10.00

Tämä upea ja kodikas 70 m² kokoinen loft-asunto sijaitsee Arucaksen keskustassa. Siinä on 1 makuuhuone ja tilaa 2 henkilölle. Tämä majoitus on ihanteellinen pariskunnille! Tässä on myös tilava parkkipaikka, WiFi, silitysrauta, hiustenkuivaaja, televisio sekä satelliittikanavat. Keittotila on keraaminen ja täysin varusteltu jääkaapilla, mikroaaltouunilla, uunilla, pakastimella, pesukoneella, kuivausrummulla, kahvinkeittimellä, friteerauskeitolla, leivänpaahtimella, vedenkeittimellä, mehustimella sekä perustarvikkeilla oleskelusi ajaksi.

Erinomainen sijainti nauttia Pohjois-Gran Canarian tarjoamista elämyksistä. Lähellä on esimerkiksi Arucaksen katedraali 300 metrin päässä, Arucaksen linja-autoasema 450 metrin päässä, ruokapaikka El Mercado 220 metrin päässä, terveysasema 550 metrin päässä ja suurempi Prisma-supermarket noin 2 km päässä.

Lähin ranta on noin 13 km päässä Las Canterasin ranta, ja myös muita vilkkaita rantoja löytyy lyhyen ajomatkan päässä.

Lähin golfkenttä on noin 13 km päässä Las Palmeras Golf, ja Gran Canarian lentokentälle on noin 39 km. Suomalaisille matkailijoille on hyvä tietää, että läheltä löytyy myös erittäin suosittu Lappajärven kylpylä, noin 70 km päässä.

Koronavirustilanteen vuoksi olemme ottaneet käyttöön tiukat siivous- ja desinfiointikäytännöt kaikkialla majoituksissamme VRMA- ja VRHP-järjestöjen suositusten mukaisesti. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä.

HomeForGuest-tiimi on käytettävissäsi kaikissa asioissa. Hygieniasyistä pyydämme ystävällisesti, että poistat roskat ja ruokajätteet lähtiessäsi. Jos jätät yli kaksi jätesäkkiä, peritään 15 euron lisämaksu.

Vieraiden velvollisuudet:
Vieraan tulee kunnioittaa asuntoa, sen kalusteita ja tiloja sekä jättää asunto samaan kuntoon kuin se löytyi.
Vieraiden tulee noudattaa taloyhtiön sääntöjä sekä yleisiä lakeja ja määräyksiä esimerkiksi melusta, roskien lajittelusta ja vedenkulutuksesta.
Asunnossa saa yöpyä vain varauksen mukainen henkilömäärä.
Vieraiden tulee ottaa yhteyttä avaimista vastuussa olevaan henkilöön vähintään 3 päivää ennen saapumista ja ilmoittaa saapumisaikansa.

House in Arucas for 2 people with 1 room Ref. 307300 kartta

Osoite

House in Arucas for 2 people with 1 room Ref. 307300

Pérez Galdós, 16

35400

Casco Historico de Arucas, Arucas, Espanja

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.