Villa Gaia with pool
Galatina, Italia
Arvostelut
Hotellin mukavuudet
Santi Dimitri Azienda Agricolan viinitarha sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä ja Tarantismo-museo 6 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huvila sijaitsee 18,8 km:n päässä kohteesta Santa Maria al Bagnon ranta ja 26,8 km:n päässä kohteesta Baia Verden ranta. Tämä ilmastoitu huvila tarjoaa käyttöösi yksityisen uima-altaan ja taulutelevision. Keittiössä on jääkaappi, uuni ja liesi. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä, ja digitaalikanavat viihdyttävät yöpymisen aikana. Mukavuuksiin kuuluu mikroaaltouuni ja kahvin-/vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Santi Dimitri Azienda Agricolan viinitarha - 3,4 km / 2,1 mi
Lampada senza Luce - 4,6 km / 2,8 mi
Tarantismo-museo - 4,6 km / 2,9 mi
San Paolon kappeli - 4,6 km / 2,9 mi
Pietarin ja Paavalin kirkko - 4,7 km / 2,9 mi
Torre dell'Orologio - 4,7 km / 2,9 mi
Pyhän Katariina aleksandrialaisen basilika - 4,9 km / 3,1 mi
Toniettin mausoleumi - 8,4 km / 5,2 mi
Imperial Pasticceria - 11,1 km / 6,9 mi
Tervetulokeskus ja matkailuinfo - 11,2 km / 6,9 mi
Museo Malacologico delle Argille - 11,2 km / 6,9 mi
Cutrofianon kirkko - 11,2 km / 7 mi
Santissimo Crocifisso della Pietàn pyhäkkö - 11,9 km / 7,4 mi
L'Astore Masserian viinitarha - 12,1 km / 7,5 mi
Nardò Garden -puutarhamyymälä - 12,3 km / 7,6 mi
Lähin suuri lentokenttä on Brindisi (BDS-Brindisi Papola Casale) - 66,4 km / 41,2 mi
Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.Seuraavat tilat on suljettu kausittain joka vuosi. Ne on suljettu 1. 11ta – 14. 5ta:- Uima-allas
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Käteisellä maksettava takuumaksu: 800 EUR per per majoitustila per per yöpyminen alle 21 vuoden ikäisiltä asiakkailta
- 500 EUR:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Vauvansänky: 3.0 EUR per päivä
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä 15. huhtikuuta – 31. lokakuuta.
- Tarvitset auton päästäksesi tähän majoituspaikkaan.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
- Tämä majoituspaikka toivottaa tervetulleiksi kaikki asiakkaat seksuaaliseen suuntautumiseen tai sukupuoli-identiteettiin katsomatta (LGBTQ+ -ystävällinen).
Villa Gaia with pool kartta
Osoite
Villa Gaia with pool
Galatina, Italia
N 40.194141387939446 E 18.133106231689453
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.
































