




NH Campo De Gibraltar
Los Barrios, Espanja
Hotellin mukavuudet
NH Campo De Gibraltar sijaitsee bisnesalueella, ja Gibraltarin kallio ja Antigua Casa Consistorial sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 2,7 km:n päässä kohteesta Palmonesin ranta ja 6 km:n päässä kohteesta Roncalillon ranta. Kaikkien 100 huoneen varusteluun kuuluu minibaari. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Palmonesin ranta - 2,9 km / 1,8 mi
Roncalillon ranta - 6 km / 3,7 mi
Playa de Guadarranquen ranta - 6,1 km / 3,8 mi
San Roquen kunnallinen museo - 6,6 km / 4,1 mi
Antigua Casa Consistorial - 6,8 km / 4,2 mi
Gibraltarinlahti - 7,8 km / 4,8 mi
Playa del Rinconcillon ranta - 8 km / 5 mi
Parque María Cristina - 8,6 km / 5,3 mi
Bahía Park Algeciras - 8,7 km / 5,4 mi
Plaza de San Isidro - 9,4 km / 5,8 mi
Plaza Alta - 9,6 km / 6 mi
Paco de Lucian patsas - 9,6 km / 6 mi
RENFE - 9,8 km / 6,1 mi
Algecirasin satama - 10,6 km / 6,6 mi
Isla Verden linnoitus - 10,8 km / 6,7 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Gibraltar (GIB) - 13,7 km / 8,5 mi
Jerez de la Frontera (XRY) - 107,4 km / 66,7 mi
Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Jerez de la Frontera (XRY).
Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 363 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja 7 kokoushuonetta. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa hääpalvelut, televisio yleisissä tiloissa ja juhlasali. Majoituspaikan ravintola, nhube, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen; ravintolan erikoisuuksiin kuuluu Välimeren keittiö. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Hotellista löytyy 2 baaria, joissa voit rentoutua päivän päätteeksi. Lisämaksullinen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 7.00–10.30 ja viikonloppuisin klo 8.00–11.30.- Maksu buffetaamiaisesta: noin 13 EUR per henkilö
- Omatoiminen pysäköinti: 13 EUR per päivä
- Lemmikit: 25 EUR per lemmikki per yö
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Majoituspaikassa on tarjolla yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita, joiden saatavuus on rajoitettua. Niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
NH Campo De Gibraltar kartta
Osoite
NH Campo De Gibraltar
C Brujula N 27 Las Marismas
11379
Los Barrios, Espanja
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.




















