1 / 19

Venice Vacation Apartment

Marghera, Mestre, Italia

Kaupungissa Mestre (Marghera)



Arvostelut

Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Pysäköinti
Vedenkeitin
Televisio
Hiustenkuivaaja
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja

Porto Marghera (teollisuusalue) sijaitsee 3 minuutin ja Piazzalle Roma 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä majatalo sijaitsee 10 km:n päässä kohteesta Canal Grande ja 20,8 km:n päässä kohteesta Lido di Venezian rannat. Kaikissa 2 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Porto Marghera (teollisuusalue) - 1,9 km / 1,2 mi
M9 Mestre museo - 2,6 km / 1,6 mi
Piazza Ferretto (aukio) - 2,7 km / 1,7 mi
Forte Margheran linnoitus - 4,1 km / 2,5 mi
San Giulianon puisto - 4,6 km / 2,9 mi
Villa Foscari La Malcontenta - 6,1 km / 3,8 mi
Villa Salusin sairaala - 6,7 km / 4,1 mi
Porte di Mestre -ostoskeskus - 6,8 km / 4,2 mi
Ospedale dell'Angelo - 7,1 km / 4,4 mi
Villa Widmann - 8,7 km / 5,4 mi
Venetsian satama - 9,4 km / 5,8 mi
Tronchetton vesibussipysäkki - 9,4 km / 5,9 mi
Piazzalle Roma - 9,6 km / 6 mi
Venetsian satama - 9,7 km / 6 mi
San Roccon suuri koulu - 9,8 km / 6,1 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Marco Polon lentokenttä (VCE) - 17,7 km / 11 mi
Treviso (TSF) - 33,5 km / 20,8 mi

Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan veron. Tätä veroa ei peritä Venetsian asukkailta eikä alle 10 vuotta vanhoista lapsista. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa potilaisiin ja heidän avustajiinsa sekä henkilöihin, jotka yöpyvät kaupungissa tietystä syystä/velvollisuudesta, jos he esittävät asianmukaiset asiakirjat majoituspaikassa. 1.–31.1. välisenä aikana vero on 30 prosenttia vähemmän.
  • Kaupungin perimä vero: 1.1.–31.1. välisenä aikana 2.80 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 1.40 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.2.–31.12. välisenä aikana 4.00 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 2.00 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Venice Vacation Apartment kartta

Osoite

Venice Vacation Apartment

23 Via P. F. Calvi

30175

Marghera, Mestre, Italia

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.