1 / 40

Pigeon Square Rooms

Old Town, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

Kaupungissa Sarajevo (Sarajevon vanhakaupunki)



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Kahvinkeitin
Televisio
Lemmikkieläimet sallittu
Turvallisuuslaatikko
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi sallittu
Suihku

Pigeon Square Rooms sijaitsee keskustassa, ja Kyyhkystori ja Sebiljin suihkulähde sijaitsevat muutaman askeleen päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,3 km:n päässä kohteesta Pyhien arkkienkeleiden Mikaelin ja Gabrielin kirkko ja 0,3 km:n päässä kohteesta Baščaršija-moskeija. Tässä majoituspaikassa on 8 kodikasta huonetta. Voit valmistaa aterioita jaetussa keittiössä. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja hiustenkuivaaja. Käytössäsi on express-uloskirjautuminen, kuivapesula-/pesulapalvelut ja matkatavarasäilytys. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 1.1.–5.1. välisenä aikana 2.05 EUR per henkilö per yö
  • Kaupungin perimä vero: 6.1.–30.6. välisenä aikana 1.53 EUR per henkilö per yö
  • Kaupungin perimä vero: 1. heinäkuuta – 31. elokuuta välisenä aikana 2.05 EUR per henkilö per yö.
  • Kaupungin perimä vero: 1. syyskuuta – 24. joulukuuta välisenä aikana 1.53 EUR per henkilö per yö.
  • Kaupungin perimä vero: per yö 25. joulukuuta – 31. joulukuuta välisenä aikana 2.05 EUR per henkilö.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

Pigeon Square Rooms kartta

Osoite

Pigeon Square Rooms

4 Safvet-bega Bašagica

71000

Old Town, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.