1 / 20

Vitivola Font de Ferro - Ransol

Ransol

TC10 Tarter on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Internet
Pesukone
Pysäköinti
Vedenkeitin
Kahvinkeitin
Televisio
Astianpesukone
Lemmikkieläimet sallittu
Uuni
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Mikroaaltouuni
Parveke
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Pakastin

Inclesin laakso ja El Tarterin lumipuisto sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huoneisto sijaitsee 16,2 km:n päässä kohteesta Caldea Spa ja 1,5 km:n päässä kohteesta Soldeun talviurheilukeskus. Tämä huoneisto tarjoaa käyttöösi keittiön, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja uuni. Huoneessa on parveke. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä ja taulutelevisio tarjoaa viihdykettä. Käytössäsi on mikroaaltouuni ja kahvin-/vedenkeitin, ja ilmainen vauvansänky on saatavilla pyynnöstä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Inclesin laakso - 0,1 km / 0,1 mi
El Tarterin lumipuisto - 0,4 km / 0,2 mi
Bosc - 4,8 km / 3 mi
Tiibetiläinen silta - 4,9 km / 3 mi
Soldeun talviurheilukeskus - 1,5 km / 0,9 mi
TSD4 Tarter - 1,5 km / 0,9 mi
TC10 Tarter - 1,5 km / 0,9 mi
Sortenyn luonnonpuisto - 3,6 km / 2,2 mi
Sant Joan de Caselles (kappeli) - 4,4 km / 2,7 mi
Sant Serni de Canillo - 5,4 km / 3,4 mi
Sant Sernin kirkko - 5,4 km / 3,4 mi
TC8 Canillo -hiihtohissi - 5,5 km / 3,4 mi
Palau de Gel - 5,6 km / 3,4 mi
Estany Primer de Juclar -järvi - 6 km / 3,7 mi
Pla de les Pedres Soldeun hiihtohissi - 7,6 km / 4,7 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
La Seu d'Urgell (LEU) - 42,9 km / 26,7 mi
Blagnacin lentokenttä (TLS) - 178,8 km / 111,1 mi
Barcelona El Pratin lentoasema (BCN) - 205,8 km / 127,9 mi

Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Takuumaksu: 300.0 EUR per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 1.05 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 16 vuotta vanhoilta lapsilta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Lemmikit: 25 EUR per majoitustila per yöpyminen
  • Myöhäisestä saapumisesta veloitettana lisämaksu: 40 EUR klo 21.00 jälkeen

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Asiakkaat voivat järjestää lemmikkiensä majoituksen ottamalla yhteyttä suoraan majoituspaikkaan käyttämällä varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja (lemmikeistä veloitetaan lisämaksuja, ja niistä löytyy lisätietoja lisämaksuja koskevassa osiossa).

Vitivola Font de Ferro - Ransol kartta

Osoite

Vitivola Font de Ferro - Ransol

Crta Ransol Ed. Font de Ferro 1

AD100

Ransol

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.