Apartamentos Barbolan y La Roseta
Valle Gran Rey, Espanja
FINCA LA ROSETA on rakennettu ainutlaatuisella tavalla, ja se käsittää 12 asuntoa, joista jokainen on kooltaan ja huonejaoltaan erilainen. Pienessä ja ystävällisessä BORBALANissa on 7 huoneistoa. Molemmilla rakennuksilla on kaunis trooppinen puutarha, jossa on hedelmäpuita ja uima-allas, sekä terassi auringonottoon, ja jossa on aurinkotuoleja ja -varjoja (maksutta). Ilmainen Wi-Fi on tarjolla vastaanottoalueella.
Huoneissa on keittokomero, kaapeli-/satelliitti-TV ja kylpyhuone.
Huomaa, että siivouspalvelu on tarjolla viisi kertaa viikossa. Pyyhkeet vaihdetaan kaksi kertaa viikossa ja liinavaatteet kerran viikossa.
Osoite: Calle el Palmar, La Gomera, Valle Gran Rey Gomera 38770, Spain
Apartamentos Barbolan y La Roseta kartta
Osoite
Apartamentos Barbolan y La Roseta
Calle el Palmar La Gomera
38770
Valle Gran Rey, Espanja
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.