1 / 73

Riad Fabiola et Spa By La Siredrah

Medina, Marrakech, Marokko

Jemaa el-Fnaa lähellä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Uima-allas
Baari
Internet
Spa
Kahvinkeitin
Turvallisuuslaatikko
Aurinkotuolit
Hiustenkuivaaja
Terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Takka

Riad Fabiola et Spa By La Siredrah sijaitsee keskustassa, ja Jemaa el-Fnaa sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Majorellen puutarha 7 minuutin ajomatkan päässä. Tämä kylpylälomalle soveltuva riad sijaitsee 0,3 km:n päässä kohteesta Bahian palatsi ja 0,6 km:n päässä kohteesta Dar Tiskiwin Museum (museo). Tässä majoituspaikassa on 9 yksilöllisesti sisustettua huonetta. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja pimennysverhot. Käytössäsi on express-uloskirjautuminen, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Asiakkailla on käytössään maksulliset lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ja maksulliset kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan. Voit rentoutua kylpylässä, jonka palveluihin sisältyvät muun muassa hierontapalvelut, vartalohoidot ja kasvohoidot. Paikan päällä on lisäksi ulkouima-allas sekä höyrysauna. Tämän riadin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lastenvahti (lisämaksusta). Tässä riadissa asiakkaiden käytössä on ravintola, jossa on baari/aulabaari. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Ilmainen täysi aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.30–11.00.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupungin perimä vero: 2.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 15 EUR per ajoneuvo yhteen suuntaan

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Yksi korkeintaan 4 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi, kun hän käyttää vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä.
  • Kaikki maksut voidaan maksaa käteisettömillä maksutavoilla.
  • Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

Riad Fabiola et Spa By La Siredrah kartta

Osoite

Riad Fabiola et Spa By La Siredrah

14, Derb Tbib, Bab Ghmat

40000

Medina, Marrakech, Marokko

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.