1 / 36

Villa de Leva - Casa Della Nonna

Modica, Italia

Santa Maria di Betlemin kirkko on lähistöllä



Arvostelut

Hotellin mukavuudet

Uima-allas
Internet
Pesukone
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Kylpyamme tai suihku
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Kuivaaja

Corso Umberto I ja Museo del Cioccolato di Modica -suklaamuseo sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä loma-asunto sijaitsee 3,1 km:n päässä kohteesta Church of San Pietro (kirkko) ja 3,2 km:n päässä kohteesta Santa Maria di Betlemin kirkko. Tee olosi kotoisaksi loma-asunnossasi, jossa on jääkaappi. Mukavuuksiin kuuluu pyykinpesukone ja silitysrauta/-lauta. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Corso Umberto I - 2,4 km / 1,5 mi
Church of San Pietro (kirkko) - 2,9 km / 1,8 mi
Santa Maria di Betlemin kirkko - 3 km / 1,8 mi
Museo del Cioccolato di Modica -suklaamuseo - 3 km / 1,8 mi
Tommaso Campaillan kotimuseo - 3 km / 1,9 mi
Museo Casa natale Salvatore Quasimodo - 3 km / 1,9 mi
Castello dei Conti (linna) - 3,3 km / 2 mi
Modican San Giorgion tuomiokirkko - 3,4 km / 2,1 mi
Santa Maria del Gesù - 4,5 km / 2,8 mi
Cava Ispica - 7,5 km / 4,7 mi
Santa Maria la Novan kirkko - 10,5 km / 6,5 mi
La Fornace Penna - 11 km / 6,8 mi
San Giovanni Evangelistan kirkko - 11 km / 6,8 mi
Palazzo Beneventanon palatsi - 11,2 km / 7 mi
San Bartolomeon kirkko - 11,3 km / 7 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Comiso (CIY-Vincenzo Magliocco) - 43,2 km / 26,8 mi
Catania (CTA-Catania–Fontanarossa) - 126,2 km / 78,4 mi

Asiakkaat voivat nauttia majoituspaikassa monista mukavuuksista, kuten internetyhteydestä.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupungin perimä vero: 2.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 14 vuotta vanhoilta lapsilta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
  • Majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.

Villa de Leva - Casa Della Nonna kartta

Osoite

Villa de Leva - Casa Della Nonna

Modica, Italia

N 36.84147 E 14.774902

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.