




Agas Holiday Apartments Gefen Boutique
Tiberiaksen vanhakaupunki, Tiberias, Israel
Arvostelut
Hotellin mukavuudet
Huoneisto sijaitsee vain muutaman askeleen päässä kohteista Pyhän Pietarin kirkko ja St. Andrew’s Church of Scotland, Tiberias. Tämä huoneisto sijaitsee 0,5 km:n päässä kohteesta Dona Gracia -museo ja 0,6 km:n päässä kohteesta Casa Dona Gracia. Tee olosi kotoisaksi huoneistossasi. Huone siivotaan pyynnöstä, ja vauvansänky (lisämaksusta) on saatavilla pyynnöstä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Pyhän Pietarin kirkko - 0,2 km / 0,2 mi
St. Andrew’s Church of Scotland, Tiberias - 0,3 km / 0,2 mi
Amdur Fine -galleria - 0,3 km / 0,2 mi
Dona Gracia -museo - 0,4 km / 0,2 mi
Maimonidesin hauta - 0,4 km / 0,3 mi
Tiberiasin venesatama - 0,5 km / 0,3 mi
Casa Dona Gracia - 0,5 km / 0,3 mi
Sveitsin metsä - 1,2 km / 0,8 mi
Tiberiasin kuumat lähteet - 2,6 km / 1,6 mi
Hamat Tiberiasin kansallispuisto - 2,7 km / 1,7 mi
Magdala - 6,3 km / 3,9 mi
Yigal Allon -museo - 8,7 km / 5,4 mi
Hatzer Kinneret - 8,7 km / 5,4 mi
Yardenit-kastepaikka - 9,8 km / 6,1 mi
Arbel-vuori - 10 km / 6,2 mi
Lähin suuri lentokenttä on Tel Aviv (TLV-Ben Gurion) - 145,2 km / 90,2 mi
Käytössäsi on express-uloskirjautuminen, kielitaitoinen henkilökunta ja lokerot. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä savuttomassa huoneistossa on ilmainen pysäköinti lähistöllä ja alennushintainen pysäköinti lähistöllä.Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Israelin arvonlisävero (18 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Israelin asukkaita.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 100 ILS:n suuruinen lisämaksu klo 20.00–23.30
- Siivousmaksu: 100 ILS per päivä
- Vauvansänky: 50 ILS per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
Agas Holiday Apartments Gefen Boutique kartta
Osoite
Agas Holiday Apartments Gefen Boutique
Habanim 1
1420163
Tiberiaksen vanhakaupunki, Tiberias, Israel
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.


