1 / 35

ecot Sunayama Beach

Miyakon saari, Japani

Kuura Mizube -puisto on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Pesukone
Pysäköinti
Vedenkeitin
Televisio
Turvallisuuslaatikko
Leivänpaahdin
Hiustenkuivaaja
Mikroaaltouuni
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Työpöytä

Sunayaman ranta ja Miyako-pyhäkkö sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä majatalo sijaitsee 15 km:n päässä kohteesta Shigiran ranta ja 2 km:n päässä kohteesta Kuura Mizube -puisto. Kaikkien 5 huoneen varusteluun kuuluu mikroaaltouuni ja taulutelevisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Kylpyhuoneesta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja bidee. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Sunayaman ranta - 1,7 km / 1 mi
Kuura Mizube -puisto - 2 km / 1,2 mi
Miyako-pyhäkkö - 2,3 km / 1,5 mi
Miyakojiman kaupungin tori - 2,9 km / 1,8 mi
Painagaman ranta - 3 km / 1,9 mi
Irabu-Ohashin silta - 5 km / 3,1 mi
Hirara- trooppinen kasvitieteellinen puutarha - 5,2 km / 3,3 mi
Hisamatsugoyushi-monumentti - 5,5 km / 3,4 mi
Miyakojiman kaupungin museo - 5,8 km / 3,6 mi
JTA Dome Miyakojima - 7,3 km / 4,5 mi
Miyakojiman meripuisto - 9 km / 5,6 mi
Makiyama-observatorio - 10,9 km / 6,8 mi
Nudok Biab - 11,4 km / 7,1 mi
Maebaman ranta - 12 km / 7,4 mi
Ikema Ohashi -silta - 12,6 km / 7,8 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Miyakojima (MMY) - 8,8 km / 5,5 mi
Shimojijima (SHI) - 17,8 km / 11 mi

Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: vuokrattavat polkupyörät ja ilmainen langaton internetyhteys.
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Yksi korkeintaan 5 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi, kun hän käyttää vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Japanin terveysministeriö vaatii kaikkia ulkomaisia vierailijoita antamaan passinsa numeron ja kertomaan kansalaisuutensa samalla, kun he kirjautuvat sisään mihin tahansa majoituspaikkaan (majatalot, hotellit, motellit jne.). Lisäksi majoituspaikkojen tulee ottaa valokopio kaikkien yöpyvien matkustajien passeista ja säilyttää kopio.

ecot Sunayama Beach kartta

Osoite

ecot Sunayama Beach

407-8 Maebara, Nikadori, Hirara

906-0008

Miyakon saari, Japani

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.