1 / 52

2 On Lismore

Tokai, Kapkaupunki, Etelä-Afrikka

Constantia Village on lähistöllä.



Hotellin mukavuudet

Uima-allas
Baari
Internet
Kokoustila
Pysäköinti
Vedenkeitin
Kahvinkeitin
Televisio
Turvallisuuslaatikko
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Aurinkotuolit
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Puutarha
Mikroaaltouuni
Parveke
Terassi
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Työpöytä

Table Mountain National Park ja Yhdysvaltain pääkonsulaatti sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä perheystävällinen majatalo sijaitsee 21,4 km:n päässä kohteesta Cape Town International Convention Centre ja 21,6 km:n päässä kohteesta Long Street. Tässä majoituspaikassa on 7 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja vedenkeitin. Käytössäsi on business center, kuivapesula-/pesulapalvelut ja pyykinpesutilat. Tämä majatalo tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssitila ja kokoushuone. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla pyynnöstä). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Hyödynnä ulkouima-allas, terassi ja puutarha. Tämän majatalon palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, pelihalli/-huone ja piknikalue. 2 On Lismore tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen itsepalvelu tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.00.

  • Maksu itsepalveluaamiaisesta: noin 50–150 ZAR aikuisille ja 50–50 ZAR lapsille
  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 350 ZAR per ajoneuvo yhteen suuntaan

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Korkeintaan 2 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Majoituspaikassa on tarjolla yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita, joiden saatavuus on rajoitettua. Niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
  • Kaikki maksut voidaan maksaa käteisettömillä maksutavoilla.
  • Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

2 On Lismore kartta

Osoite

2 On Lismore

2 Lismore Avenue

7945

Tokai, Kapkaupunki, Etelä-Afrikka

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.