1 / 37

Blue Sea Le Printemps

Gueliz, Marrakesh, Marokko

Kaupungissa Marrakech (Gueliz)



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Uima-allas
Baari
Internet
Kokoustila
Pysäköinti
Televisio
Turvallisuuslaatikko
Puhelin
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Aurinkotuolit
Hiustenkuivaaja
Parveke
Terassi
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Työpöytä
Liikematkustajaystävällinen

Blue Sea Le Printemps sijaitsee keskustassa, ja Jemaa el-Fnaa ja Majorellen puutarha 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,7 km:n päässä kohteesta Carré Edenin ostoskeskus ja 0,8 km:n päässä kohteesta Grand Poste Gueliz (historiallinen rakennus). Kaikkien 114 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja plasmatelevisio. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 40 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Asiakkailla on käytössään maksulliset lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ja maksulliset kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja grilli. Jos haluat viettää päiväsi ostoksilla, voit hyödyntää kuljetukset (lisämaksusta). Hotellin ravintola on hyvä paikka illallisen nauttimiseen. Palveluihin kuuluu myös kahvila ja huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.30.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupungin perimä vero: 19.23 MAD per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 50 MAD aikuisille ja 25 MAD lapsille
  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 150 MAD per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 3 henkilöä)
  • Lisävuode: 20.0 MAD per päivä

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä.
  • Autoa ei tarvita tähän majoituspaikkaan pääsemiseksi.
  • Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.

Blue Sea Le Printemps kartta

Osoite

Blue Sea Le Printemps

19 Boulevard Mansour Eddahbi

40000

Gueliz, Marrakesh, Marokko

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.