1 / 42

HDB RESORT & SPA

Al Khobar, Saudi-Arabia

Rannalla



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Uima-allas
Kokoustila
Spa
Pysäköinti
Vedenkeitin
Televisio
Kuntosali
Puhelin
Aurinkotuolit
Hiustenkuivaaja
Minibaari
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Puutarha
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Liikematkustajaystävällinen
Perheystävällinen

HDB RESORT & SPA sijaitsee rannalla, ja Half Moon Bay sijaitsee 9 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä rannalla sijaitseva huvila sijaitsee 17,4 km:n päässä kohteesta Prince Mohammad bin Fahd -yliopisto ja 23,3 km:n päässä kohteesta Taybeen-museo. Tässä majoituspaikassa on 150 ilmastoitua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus. Digitaalikanavat tarjoavat viihdykettä jokaiselle. Varusteluun kuuluu puhelin, minibaari ja vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Half Moon Bay - 4,6 km / 2,9 mi
Prince Mohammad bin Fahd -yliopisto - 17,4 km / 10,8 mi
Taybeen-museo - 23,3 km / 14,5 mi
Dugheitherin virkistysalue - 31 km / 19,2 mi
Ajdan Walk - 31,8 km / 19,8 mi
Al-Rahmaniyah-ostoskeskus - 32,1 km / 20 mi
Prince Mohammad Bin Fahd Amusement Park - 32,3 km / 20,1 mi
Al Rashed Mall (ostoskeskus) - 33,4 km / 20,7 mi
Khobar Corniche - 33,5 km / 20,8 mi
Desert Designs - 33,6 km / 20,9 mi
Nirvana Spa ja Kuntokeskus - 33,6 km / 20,9 mi
Alturkin torni - 35 km / 21,8 mi
Modonin järvipuisto - 35,1 km / 21,8 mi
Al Khobarin vesitorni - 35,3 km / 21,9 mi
Dharan Mall - 35,5 km / 22 mi

Lähin suuri lentokenttä on Dammam (DMM-Kuningas Fahdin kansainvälinen lentoasema) - 82,9 km / 51,5 mi

Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Tämä huvila tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssikeskus ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kokeile palveluihin kuuluvaa 3 sisä- ja 10 ulkouima-allasta. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin kuuluu myös ympäri vuorokauden auki oleva kuntoklubi. Huvila tarjoaa asiakkailleen huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.30.
  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 50 SAR aikuisille ja 25 SAR lapsille
  • Lisävuode: 150.0 SAR per päivä

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Pareilla, jotka haluavat yöpyä samassa huoneessa, pitää olla vihkitodistus.
  • Kylpylähoidot tulee varata etukäteen. Varauksen voi tehdä ottamalla majoituspaikkaan yhteyttä ennen saapumista soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon.
  • Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä.

HDB RESORT & SPA kartta

Osoite

HDB RESORT & SPA

King Fahad Road 2

34777

Al Khobar, Saudi-Arabia

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.