




The Bristol Hotel Dubai
Al Muraqqabat, Dubai, Yhdistyneet Arabiemiirikunnat
Hotellin mukavuudet
Dubain poukama ja Deiran keskusta sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 5,1 km:n päässä kohteesta Kultabasaari ja 7 km:n päässä kohteesta Dubai World Trade Centre. Tässä majoituspaikassa on 124 ilmastoitua huonetta, joissa on takka ja LED-TVt. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Al Ghurair Centre -ostoskeskus - 0,7 km / 0,4 mi
Dawwār as Samakah - 1,2 km / 0,7 mi
Deiran kellotorni - 1,2 km / 0,7 mi
Burj Nahar Ostoskeskus - 1,5 km / 1 mi
Deira Twin Towers -ostoskeskus - 2 km / 1,2 mi
Deiran keskusta - 2,2 km / 1,4 mi
Dubain poukaman puisto - 2,3 km / 1,4 mi
Naif Souq (ostosalue) - 2,7 km / 1,7 mi
Maustesouk - 3,2 km / 2 mi
Deiran maustetori - 3,4 km / 2,1 mi
Kultabasaari - 3,4 km / 2,1 mi
Perinnetalo - 3,6 km / 2,2 mi
Al Nasr Leisureland - 3,7 km / 2,3 mi
Dubain museo - 3,9 km / 2,4 mi
Dubai Tennis Stadium - 4 km / 2,5 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Dubai (DXB-Dubain kansainvälinen lentoasema) - 5,2 km / 3,2 mi
Sharjah (SHJ-Sharjahin kansainvälinen lentoasema) - 27,8 km / 17,3 mi
Dubai (DWC-Al-Maktoumin kansainvälinen lentoasema) - 66,6 km / 41,4 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Käteisellä maksettava takuumaksu: 200 AED per majoitustila per yöpyminen
- Kaupungin perimä vero: 15.00 AED per majoitustila per yö Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan turismimaksun. Maksu on 15.00 AED ensimmäisestä makuuhuoneesta per yö, ja se nousee 15.00 AED:lla per yö jokaisen lisämakuuhuoneen myötä.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu tilauksen mukaan valmistetusta aamiaisesta: noin 55–55 AED aikuisille ja 30–30 AED lapsille
- Aikainen sisäänkirjautuminen (riippuu saatavuudesta): 100 AED
- Lisävuode: 100.0 AED per päivä
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Majoituspaikassa on tarjolla yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita, joiden saatavuus on rajoitettua. Niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
The Bristol Hotel Dubai kartta
Osoite
The Bristol Hotel Dubai
Near Al Muraqqabat police Station Deira
444488
Al Muraqqabat, Dubai, Yhdistyneet Arabiemiirikunnat
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.






























































































