1 / 26

Casa Quero by Wynwood House

Cartagena Walled City, Cartagena, Kolumbia

Kellotorni lähellä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Mikroaaltouuni
Parveke
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku

Kellotorni ja Bocagrande Beach (ranta) sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä loma-asunto sijaitsee 0,1 km:n päässä kohteesta Cartagenan muurit ja 0,3 km:n päässä kohteesta Fernandez Madridin puisto. Tee olosi kotoisaksi loma-asunnossasi. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Fernandez Madridin puisto - 0,2 km / 0,1 mi
La Serrezuela -ostoskeskus - 0,2 km / 0,2 mi
Cartagenan muurit - 0,3 km / 0,2 mi
Santo Toribio de Mangrovejon kirkko - 0,3 km / 0,2 mi
Santo Toribion kirkko - 0,3 km / 0,2 mi
India Catalinan monumentti - 0,3 km / 0,2 mi
Kuvataide - 0,3 km / 0,2 mi
Plaza de San Diego - 0,3 km / 0,2 mi
San Diegon puisto - 0,3 km / 0,2 mi
Gabriel Garcia Marquezin talo - 0,4 km / 0,3 mi
Cartagenan yliopisto - 0,4 km / 0,3 mi
San Agustinin luostari - 0,5 km / 0,3 mi
Mall Plaza El Castillon ostoskeskus - 0,5 km / 0,3 mi
Hevoskärryjen aukio - 0,5 km / 0,3 mi
Kellotorni - 0,5 km / 0,3 mi

Lähin suuri lentokenttä on Rafael Núñezin kansainvälinen lentoasema (CTG) - 4,8 km / 3 mi

Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ulkouima-allas ja hiiligrilli.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Sinun on kenties maksettava ALV (19 %) majoituspaikassa. Arvonlisävero (19 %) ei välttämättä koske niitä maassa oleskelevia matkailijoita, jotka ovat varanneet turistimatkapaketin (majoituksen sekä muun matkapalvelun) ja jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla sekä esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Casa Quero by Wynwood House kartta

Osoite

Casa Quero by Wynwood House

953 Cl. del Quero

130001

Cartagena Walled City, Cartagena, Kolumbia

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.