1 / 38

Villa Jomar

Gale, Albufeira, Portugali

São Rafaelin uimaranta on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Uima-allas
Internet
Pesukone
Pysäköinti
Kahvinkeitin
Televisio
Astianpesukone
Uuni
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Aurinkotuolit
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Puutarha
Mikroaaltouuni
Parveke
Terassi
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Kuivaaja

Huvila sijaitsee lähellä rantaa, ja Albufeiran vanha kaupunginaukio ja Albufeiran venesatama 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä huvila sijaitsee 20,2 km:n päässä kohteesta Falésian ranta ja 26,9 km:n päässä kohteesta Vilamouran venesatama. Tämä ilmastoitu huvila tarjoaa käyttöösi keittiö, jossa on jääkaappi ja uuni. Huoneessa on parveke. Huoneessa on taulutelevisio sekä satelliittikanavat, ja ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä. Mukavuuksiin kuuluu oleskelualue ja mikroaaltouuni. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Manuel Lourenco (ranta) - 0,6 km / 0,4 mi
Galén itäinen ranta - 1 km / 0,6 mi
Galen uimaranta - 1,3 km / 0,8 mi
Galé Oesten ranta - 1,3 km / 0,8 mi
Evaristo (ranta) - 1,6 km / 1 mi
Praia dos Salgadosin ranta - 1,9 km / 1,2 mi
Coelhan uimaranta - 2,1 km / 1,3 mi
Castelon uimaranta - 2,1 km / 1,3 mi
Salgados Golf Course - 2,2 km / 1,3 mi
Praia Grande de Pêra - 2,8 km / 1,7 mi
São Rafaelin uimaranta - 3,7 km / 2,3 mi
Arrifes (ranta) - 4,1 km / 2,5 mi
Albufeiran venesatama - 4,6 km / 2,9 mi
Peneco-ranta - 5,8 km / 3,6 mi
São Sebastiãon kirkko - 6,1 km / 3,8 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Portimao (PRM) - 33,3 km / 20,7 mi
Faro (FAO-Faron kansainvälinen lentokenttä) - 48,2 km / 30 mi

Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Hyödynnä ulkouima-allas, terassi ja puutarha. Tämän huvilan palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja grilli.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 1.11.–31.3. välisenä aikana 0.00 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 13 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.4.–31.10. välisenä aikana 2.00 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 13 vuotta vanhoilta lapsilta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

Villa Jomar kartta

Osoite

Villa Jomar

Rua da Âncora

8200-424

Gale, Albufeira, Portugali

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.