1 / 83

Hotel Voramar

L'Escala, Espanja

L'Escalan ranta on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Pysäköinti
Vedenkeitin
Televisio
Lemmikkieläimet sallittu
Turvallisuuslaatikko
Hiustenkuivaaja
Minibaari
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Työpöytä

Hotel Voramar sijaitsee lähellä rantaa, ja L'Escalan ranta sijaitsee 3 minuutin kävelymatkan päässä ja Cala Mar d'en Manassan ranta 7 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 28,4 km:n päässä kohteesta Playa de Palsin ranta ja 1,1 km:n päässä kohteesta Kohde. Kaikissa 27 huoneessa on ilmastointi, minibaari sekä taulutelevisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy kylpyamme tai suihku ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

L'Escalan ranta - 0,3 km / 0,2 mi
Cala Mar d'en Manassan ranta - 0,5 km / 0,3 mi
La Creun ranta - 0,7 km / 0,4 mi
Kohde - 1 km / 0,6 mi
Museo - 1 km / 0,6 mi
Rec del Molín ranta - 1 km / 0,6 mi
Riellsin ranta - 1,1 km / 0,7 mi
Pedrigoletin ranta - 1,6 km / 1 mi
Grassi-sub - 1,8 km / 1,1 mi
Empúries - 2,2 km / 1,4 mi
Katalonian arkeologian museo - Empúries - 2,3 km / 1,4 mi
Moll Grecin ranta - 2,4 km / 1,5 mi
Bol Roigin poukama - 2,9 km / 1,8 mi
Platja del Riuet - 3 km / 1,9 mi
Dunesin ranta - 3,6 km / 2,2 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Girona (GRO-Costa Brava) - 55,9 km / 34,7 mi
Barcelona El Pratin lentoasema (BCN) - 166,5 km / 103,5 mi

Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, tallelokero vastaanotossa ja hissi. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: vuokrattavat polkupyörät, ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Hotel Voramar tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–11.00.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupungin perimä vero: 1.32 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 17 vuotta vanhoilta lapsilta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 19 EUR aikuisille ja 9.5 EUR lapsille
  • Omatoiminen pysäköinti: 25 EUR per päivä
  • Lemmikit: 20 EUR per lemmikki per päivä
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.

Hotel Voramar kartta

Osoite

Hotel Voramar

Passeig Lluís Albert 2

17130

L'Escala, Espanja

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.