




Bonavista Apartments - Passeig de Gracia
la Vila de Gràcia, Barcelona, Espanja
Hotellin mukavuudet
Bonavista Apartments - Passeig de Gracia sijaitsee keskustassa, ja Casa Milà ja Gràcia-katu 15 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä perheystävällinen huoneistohotelli sijaitsee 1 km:n päässä kohteesta Casa Batlló ja 1,9 km:n päässä kohteesta Plaça de Catalunya. Tässä majoituspaikassa on 10 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja uuni. Varusteluun kuuluu memory foam -patjallinen sänky. Mukavuuksiin kuuluu 42-tuumainen älytelevisio ja digitaalikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Asiakkailla on käytössään maksulliset lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ja maksulliset risteilyterminaalikuljetukset. Käytössäsi on kattoterassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja lastenvahti (lisämaksusta). Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu muun muassa kiertoajelu-/lippupalvelu, piknikalue ja polkupyörävarasto. Lähistöllä sijaitseville nähtävyyksille pääsee helposti alueellisilla kuljetuksilla (lisämaksusta).
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 150.00 EUR per yöpyminen
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 6.88 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 17 vuotta vanhoilta lapsilta.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 50.00 EUR per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 4 henkilöä)
- Katettu omatoiminen pysäköinti: 20 EUR per yö
- Myöhäinen uloskirjautuminen: 40 EUR
- Siivous on saatavilla lisämaksusta.
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Enintään 2 korkeintaan 5 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Pysäköintialueella on korkeusrajoituksia.
- Majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
- Tämä majoituspaikka toivottaa tervetulleiksi kaikki asiakkaat seksuaaliseen suuntautumiseen tai sukupuoli-identiteettiin katsomatta (LGBTQ+ -ystävällinen).
Bonavista Apartments - Passeig de Gracia kartta
Osoite
Bonavista Apartments - Passeig de Gracia
Carrer Bonavista 4
08012
la Vila de Gràcia, Barcelona, Espanja
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

















































