




Parc Hotel Casa Mia
Lazise, Italia
Hotellin mukavuudet
Parc Hotel Casa Mia sijaitsee lähellä rantaa, ja Gardaland (teemapuisto) ja Canevaworld - Aqua Paradise (vesipuisto) 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä majoituspaikka sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta Lazisen linna ja 2,2 km:n päässä kohteesta Villa dei Cedrin kylpylä. Kaikissa 43 huoneessa on ilmastointi, minibaari sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja bidee. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja pimennysverhot. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, kielitaitoinen henkilökunta ja matkatavarasäilytys. Tämä majoituspaikka tarjoaa liikeasiakkailleen 2 kokoushuonetta. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Kokeile palveluihin kuuluvaa 2 ulkouima-allasta. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu myös ulkotenniskenttä ja sauna. Tämän majoituspaikan palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Tämä majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin ja huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Palveluihin kuuluu myös baari/aulabaari ja allasbaari, joissa voit rentoutua raikkaan juoman parissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.30–10.30.
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupungin perimä vero: 1.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 21 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 14 vuotta vanhoilta lapsilta.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu buffetaamiaisesta: noin 16 EUR aikuisille ja 8 EUR lapsille
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 60 EUR per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 4 henkilöä)
- Lisävuoteet ovat saatavilla lisämaksusta
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä huhtikuusta syyskuuhun.
- Uima-allasta voi käyttää klo 8.00–20.00.
- Korkeintaan 1 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
Parc Hotel Casa Mia kartta
Osoite
Parc Hotel Casa Mia
Via del Terminon 1
37017
Lazise, Italia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.
































































