1 / 23

Almirante Balcony By Homing

Estefania, Lisbon, Portugali

Kaupungissa Lissabon (Lissabonin keskusta)



Hotellin mukavuudet

Internet
Vedenkeitin
Kahvinkeitin
Televisio
Uuni
Leivänpaahdin
Mikroaaltouuni
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Pakastin

Rossion aukio ja Praça Marquês de Pombal sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä huoneisto sijaitsee 2,6 km:n päässä kohteesta Avenida da Liberdade ja 2,7 km:n päässä kohteesta Campo Grande. Tämä huoneisto tarjoaa käyttöösi keittiön, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja uuni. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä ja taulutelevisio tarjoaa viihdykettä. Käytössäsi on mikroaaltouuni ja kahvin-/vedenkeitin, ja vauvansänky (lisämaksusta) on saatavilla pyynnöstä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Avenida Almirante Reis - 0,1 km / 0,1 mi
Hospital Dona Estefânia - 1,1 km / 0,7 mi
Saldanhan aukio - 1,1 km / 0,7 mi
Avenida de Roma - 1,3 km / 0,8 mi
São José - 1,5 km / 1 mi
Edvard VII:n puisto - 1,7 km / 1,1 mi
Torelin puutarha - 1,8 km / 1,1 mi
Senhora do Monten näköalapaikka - 1,8 km / 1,1 mi
Campo Pequenon härkätaisteluareena - 1,8 km / 1,1 mi
Martim Monizin aukio - 1,8 km / 1,1 mi
Hospital São José - 1,9 km / 1,2 mi
El Corte Inglésin ostoskeskus - 1,9 km / 1,2 mi
Praça Marquês de Pombal - 1,9 km / 1,2 mi
Gulbenkian-museo - 2,2 km / 1,4 mi
Coliseu dos Recreios - 2,2 km / 1,4 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 4,6 km / 2,9 mi
Cascais (CAT) - 22,3 km / 13,8 mi

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Takuumaksu: 100 EUR per majoitustila per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 4.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 13 vuotta vanhoilta lapsilta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 30 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 20.00–3.00
  • Vauvansänky: 15 EUR per yöpyminen

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
  • Majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.

Almirante Balcony By Homing kartta

Osoite

Almirante Balcony By Homing

Rua António Pedro, 72

1000-034

Estefania, Lisbon, Portugali

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.