1 / 45

The Castle Collection - 25 Castle Street

Liverpoolin keskusta, Liverpool, Englanti, Yhdistynyt Kuningaskunta

Liverpool ONE lähellä



Hotellin mukavuudet

Internet
Pesukone
Vedenkeitin
Televisio
Uuni
Turvallisuuslaatikko
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Leivänpaahdin
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Mikroaaltouuni
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku

The Castle Collection - 25 Castle Street sijaitsee keskustassa, ja Liverpool ONE sijaitsee 3 minuutin kävelymatkan päässä ja Liverpool Pier Head Ferry Terminal 7 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä huoneisto sijaitsee 0,8 km:n päässä kohteesta Royal Albert Dock ja 1,1 km:n päässä kohteesta The Beatles Story Museum. Tässä majoituspaikassa on 13 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on jääkaappi ja uuni. Mukavuuksiin kuuluu 50-tuumainen taulutelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on tallelokero ja oleskelualue. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Liverpool kaupungintalo - 0,1 km / 0,1 mi
Liverpool ONE - 0,2 km / 0,1 mi
Cavern Club - 0,3 km / 0,2 mi
Church of our Lady and Saint Nicholas - 0,4 km / 0,3 mi
Pier Head ja Three Graces - 0,5 km / 0,3 mi
Port of Liverpool Building (historiallinen rakennus) - 0,5 km / 0,3 mi
Cunard Building (historiallinen rakennus) - 0,5 km / 0,3 mi
Royal Liver Building - 0,6 km / 0,4 mi
Chavasse Park - 0,6 km / 0,4 mi
Museum of Liverpool - 0,6 km / 0,4 mi
Liverpool Pier Head Ferry Terminal - 0,6 km / 0,4 mi
Royal Court Theatre (teatteri) - 0,6 km / 0,4 mi
Liverpool Playhouse (teatteri= - 0,7 km / 0,4 mi
St John's Beacon - 0,7 km / 0,5 mi
Clayton Square -ostoskeskus - 0,7 km / 0,5 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Liverpool (LPL-John Lennon) - 16 km / 9,9 mi
Chester (CEG-Hawarden) - 57 km / 35,4 mi
Manchesterin lentokenttä (MAN) - 59 km / 36,7 mi

Käytössäsi on express-uloskirjautuminen ja pyykinpesutilat. Tässä savuttomassa huoneistossa on pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • 150.00 GBP:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Pysäköintimaksu lähistöllä sijaitsevalla pysäköintialueella: 10 GBP per päivä(644 metrin päässä; avoinna vuorokauden ympäri)
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Pysäköintialueella on korkeusrajoituksia.
  • Majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
  • Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

The Castle Collection - 25 Castle Street kartta

Osoite

The Castle Collection - 25 Castle Street

25 Castle Street

L2 4TA

Liverpoolin keskusta, Liverpool, Englanti, Yhdistynyt Kuningaskunta

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.