




Fox Apartments
Newham, Englanti, Yhdistynyt kuningaskunta
Hotellin mukavuudet
IFS Cloud Royal Docksin asema sijaitsee 1 minuutin ajomatkan päässä ja The O2 Arena 9 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 6,2 km:n päässä kohteesta Westfield Stratford City ja 7,6 km:n päässä kohteesta Greenwich Market (markkinat). Tässä majoituspaikassa on 7 huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö. Jokaisessa huoneessa on patio. Mukavuuksiin kuuluu 42-tuumainen plasmatelevisio ja DVD-soitin. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on oleskelualue ja kahvin-/vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
ExCeL Exhibition Centre - 0,1 km / 0,1 mi
IFS Cloud Royal Docksin asema - 0,5 km / 0,3 mi
The O2 Arena - 3,1 km / 1,9 mi
Thamesjoki - 3,9 km / 2,5 mi
ABBA Arena - 5,6 km / 3,5 mi
Queen Elizabeth Olympic Park - 5,8 km / 3,6 mi
Westfield Stratford City - 6,2 km / 3,8 mi
Lontoon olympiastadion - 6,2 km / 3,9 mi
Victoria Park (puisto) - 6,5 km / 4 mi
Greenwich Park - 6,9 km / 4,3 mi
Brick Lane - 7,3 km / 4,5 mi
Greenwich Market (markkinat) - 7,6 km / 4,7 mi
Lontoon Tower - 7,7 km / 4,8 mi
Cutty Sark (laivamuseo) - 7,8 km / 4,8 mi
Tower Bridge - 7,9 km / 4,9 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Lontoo (LCY-London City) - 3,6 km / 2,2 mi
Heathrow'n lentokenttä (LHR) - 100,4 km / 62,4 mi
Gatwickin lentokenttä (LGW) - 80,9 km / 50,3 mi
Lontoo (STN-Stansted) - 56,3 km / 35 mi
Lontoo (SEN-Southendin lentoasema) - 56,9 km / 35,3 mi
Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Lontoo (LCY-London City).
Käytössäsi on kielitaitoinen henkilökunta, pyykinpesutilat ja tallelokero vastaanotossa. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Hyödynnä terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys. Lähistöllä sijaitseville nähtävyyksille pääsee helposti alueellisilla kuljetuksilla (lisämaksusta). Majoituspaikan ravintola, Fox Bars and Restaurants, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen; ravintolan erikoisuuksiin kuuluu brittiläinen keittiö. Palveluihin kuuluu myös kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa.- Lentokenttäkuljetusmaksu: 10.00 GBP per ajoneuvo yhteen suuntaan
- Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 30.00 GBP:n suuruinen lisämaksu klo 22.00–0.00
- Lisävuode: 30.00 GBP per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Hotelli varaa oikeuden kieltäytyä tietyntyyppisistä ryhmä- tai juhlavarauksista, mukaan lukien polttarijuhlat.
Fox Apartments kartta
Osoite
Fox Apartments
Warehouse K, ExCeL Centre
E16 1DR
Newham, Englanti, Yhdistynyt kuningaskunta
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.


































































