1 / 15

Bayswater Apartments by Allô Housing

Notting Hill, Lontoo, Englanti, Yhdistynyt kuningaskunta

Kensingtonin palatsi lähellä



Hotellin mukavuudet

Internet
Pesukone
Kahvinkeitin
Televisio
Uuni
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Mikroaaltouuni
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Pakastin

Kensington Gardens sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä ja Kensingtonin palatsi 10 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huoneisto sijaitsee 1,5 km:n päässä kohteesta Hyde Park ja 2,5 km:n päässä kohteesta Marble Arch. Huoneistossasi on taulutelevisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä, ja satelliittikanavat viihdyttävät yöpymisen aikana. Omassa kylpyhuoneessa on suihkun ja ammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Mukavuuksiin kuuluu pyykinpesukone, silitysrauta/-lauta ja siivouspalvelu pyynnöstä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Kensington Gardens - 0,3 km / 0,2 mi
Portobello Roadin markkinat - 0,6 km / 0,4 mi
Kensingtonin palatsi - 0,9 km / 0,5 mi
Paddington Central - 1,3 km / 0,8 mi
Kensington High Street - 1,4 km / 0,8 mi
Hyde Park - 1,4 km / 0,9 mi
Imperial College London - 1,8 km / 1,1 mi
Royal Albert Hall - 1,9 km / 1,2 mi
Science Museum - 2,3 km / 1,4 mi
Natural History Museum - 2,5 km / 1,5 mi
Park Lane - 2,6 km / 1,6 mi
Marble Arch - 2,6 km / 1,6 mi
Westfield London - 2,6 km / 1,6 mi
Victoria and Albert Museum - 2,7 km / 1,7 mi
Harrods - 2,9 km / 1,8 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Lontoo (LCY-London City) - 21,5 km / 13,4 mi
Heathrow'n lentokenttä (LHR) - 24,4 km / 15,2 mi
Gatwickin lentokenttä (LGW) - 92,2 km / 57,3 mi
Lontoo (LTN-Luton) - 54,2 km / 33,7 mi
Lontoo (STN-Stansted) - 77,8 km / 48,4 mi

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Takuumaksu: 300 GBP per yöpyminen

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 40 GBP:n suuruinen lisämaksu klo 20.00–0.00
  • Siivous on saatavilla lisämaksusta, joka vaihtelee yöpymisen keston mukaan.

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.

Bayswater Apartments by Allô Housing kartta

Osoite

Bayswater Apartments by Allô Housing

49 Saint Petersburgh Place

W2 4LD

Notting Hill, Lontoo, Englanti, Yhdistynyt kuningaskunta

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.