




Artefact Guest house
Kronverkskoe, St. Petersburg, Russia
Hotellin mukavuudet
Artefact Guest house sijaitsee keskustassa, ja Planetaario 1 sijaitsee 3 minuutin kävelymatkan päässä ja Pietarin moskeija 9 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 1,7 km:n päässä kohteesta Tykistömuseo ja 1,8 km:n päässä kohteesta Kasvitieteellinen puutarha. Kaikissa 6 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut). Käytössäsi on matkatavarasäilytys, tallelokero vastaanotossa ja kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Hotelli tarjoaa asiakkailleen huonepalvelun. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.00.
- Maksu mannermaisesta aamiaisesta: noin 500 RUB per henkilö
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 4500 RUB per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 3 henkilöä)
- Lisävuode: 1500.0 RUB per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Jos tarvitset viisumin, majoituspaikkasi saattaa pystyä auttamaan sinua viisumiin tarvittavien asiakirjojen kanssa. Lisätietoja asiasta saat majoituspaikasta, jonka yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Majoituspaikka saattaa veloittaa tästä avusta, vaikka peruuttaisitkin varauksesi myöhemmin. Kaikki järjestelyt sovitaan suoraan matkustajan ja majoituspaikan kesken. Venäjän kansalaiset: Aikuisten (vähintään 14-vuotiaiden) on esitettävä sisäänkirjautuessaan voimassa oleva sisämaanpassi (Venäjän ulkomaanpasseja tai ajokortteja ei hyväksytä). Kaikkien venäläisten lasten (alle 14-vuotiaiden) syntymätodistukset on esitettävä sisäänkirjauduttaessa. Jos venäläinen sukulainen tai laillinen huoltaja (vanhemman sijaan) matkustaa Venäjällä alle 14-vuotiaan lapsen kanssa, kyseisen sukulaisen tai laillisen huoltajan on esitettävä sisäänkirjautuessaan myös asiakirja, joka valtuuttaa hänet lapsen saattajaksi. Muiden maiden kansalaiset: aikuisten ja lasten on esitettävä sisäänkirjauduttaessa voimassa oleva passi, viisumi ja maahantulokortti.
- Korkeintaan 7 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Asiakkaat voivat päästä huoneeseen mobiililaitteella.
Artefact Guest house kartta
Osoite
Artefact Guest house
Kronverkskaya Ultisa 1, Apt. 4
197101
Kronverkskoe, St. Petersburg, Russia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.































