




Porta del Mare Luxury Apartment
Salerno, Italia
Hotellin mukavuudet
Maihinnousun ja Salernon pääkaupungin museo ja Arechi-stadion sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huoneisto sijaitsee 7,1 km:n päässä kohteesta Salernon merellinen terminaali ja 29,3 km:n päässä kohteesta Duomo di Amalfi. Tässä majoituspaikassa on 3 viihtyisää ja ilmastoitua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja uuni. Jokaisessa huoneessa on kalustettu parveke. Mukavuuksiin kuuluu 40-tuumainen taulutelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on työpöytä ja oleskelualue. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Maihinnousun ja Salernon pääkaupungin museo - 0,7 km / 0,4 mi
Arechi-stadion - 1,2 km / 0,7 mi
Parco del Mercatello (puisto) - 1,7 km / 1,1 mi
Pastenan satama - 2,6 km / 1,6 mi
Salernon ranta - 2,6 km / 1,6 mi
Vapaa ranta - 2,7 km / 1,7 mi
Kansallinen nukketeatteri - 3,2 km / 2 mi
Due Fratelli - 4 km / 2,5 mi
Forte La Carnale (linnoitus) - 4,2 km / 2,6 mi
Masuccio Salernitanon satama - 5 km / 3,1 mi
Lungomare Triesten promenadi - 5,2 km / 3,2 mi
Salernon sotahautausmaa - 5,2 km / 3,3 mi
Travelmarin Salernon lippumyymälä - 5,3 km / 3,3 mi
Via dei Mercantin katu - 5,8 km / 3,6 mi
Museo Pinacoteca Provinciale - 6 km / 3,7 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 14,7 km / 9,2 mi
Napolin kansainvälinen lentokenttä (NAP) - 75,2 km / 46,8 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupungin perimä vero: 2.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 13 vuotta vanhoilta lapsilta.
- 200 EUR:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Porta del Mare Luxury Apartment kartta
Osoite
Porta del Mare Luxury Apartment
Via Generale Clark 47
84131
Salerno, Italia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.






























































































