1 / 65

Hotel Front Inn Fukuoka airport

Shime, Japani

Best Denki -stadion on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Spa
Pysäköinti
Vedenkeitin
Kahvinkeitin
Televisio
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Työpöytä
Pakastin
Sähköauton laturi

Fukuoka Anpanmanin lasten museo sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä ja Marine Messe Fukuokan konferenssikeskus sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 4,4 km:n päässä kohteesta Hakatan kanaalikaupunki ja 6,5 km:n päässä kohteesta Port of Hakata. Kaikkien 147 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja äly-tv:t. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu erillinen kylpyamme ja suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja vedenkeitin. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Asiakkaiden käytössä on kuljetus hotellista lentokentälle aikataulun mukaan ilmaiseksi. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja myyntiautomaatti. Hotel Front Inn Fukuoka airport tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 6.00–9.00.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 1300 JPY aikuisille ja 1300 JPY lapsille
  • Kattamaton omatoiminen pysäköinti: 800 JPY per yö (ilman kulkurajoituksia)
  • Pysäköintimaksu lähellä sijaitsevalla pysäköintialueella: 800 JPY per yö (100 metrin päässä)
  • Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Japanin terveysministeriö vaatii kaikkia ulkomaisia vierailijoita antamaan passinsa numeron ja kertomaan kansalaisuutensa samalla, kun he kirjautuvat sisään mihin tahansa majoituspaikkaan (majatalot, hotellit, motellit jne.). Lisäksi majoituspaikkojen tulee ottaa valokopio kaikkien yöpyvien matkustajien passeista ja säilyttää kopio.
  • Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.

Hotel Front Inn Fukuoka airport kartta

Osoite

Hotel Front Inn Fukuoka airport

Befu 2-18-1

811-2205

Shime, Japani

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.