




Palace Central Square
Trogirin vanha kaupunki, Trogir, Kroatia
Hotellin mukavuudet
Palace Central Square sijaitsee keskustassa, ja Ćipikon palatsi ja Trogirin pääaukio sijaitsevat muutaman askeleen päässä. Tämä majatalo sijaitsee 0,1 km:n päässä kohteesta Vihreät markkinat ja 0,2 km:n päässä kohteesta Pyhän Laurentiuksen katedraali. Kaikkien 8 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja bidee. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja kahvin-/vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Ćipikon palatsi - 0,1 km / 0,1 mi
Trogirin kaupunginmuseo - 0,1 km / 0,1 mi
Herttuan palatsi - 0,1 km / 0,1 mi
Trogirin pääaukio - 0,1 km / 0,1 mi
Radovanin portti - 0,1 km / 0,1 mi
Pyhän Barbaran kirkko - 0,1 km / 0,1 mi
Pyhän Laurentiuksen katedraali - 0,1 km / 0,1 mi
Ivan Orsinin kappeli - 0,1 km / 0,1 mi
Vitturin torni - 0,2 km / 0,1 mi
Pyhän Dominicin kirkko ja luostari - 0,2 km / 0,1 mi
Park Eks Fanfogna - 0,2 km / 0,1 mi
Vihreät markkinat - 0,2 km / 0,1 mi
Trogirin historiallinen alue - 0,3 km / 0,2 mi
Pyhän Mikaelin kellotorni - 0,3 km / 0,2 mi
Trogirin promenadi - 0,4 km / 0,2 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Split (SPU) - 5,5 km / 3,4 mi
Bračin saari (BWK) - 74,7 km / 46,4 mi
Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Split (SPU).
Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä maksullinen omatoiminen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja ostosmahdollisuuksia paikan päällä. Palace Central Square tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen paikallinen keittiö tarjotaan päivittäin klo 8.00–11.00. Majoituspaikka on suljettu 1. 11ta –- 4ta.
- Maksu paikallisesta aamiaisesta: noin 12 EUR aikuisille ja 12 EUR lapsille
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 25 EUR per huone yhteen suuntaan
- Omatoiminen pysäköinti: 10 EUR per yö
- Pysäköintimaksu lähellä sijaitsevalla pysäköintialueella: 10 EUR per yö (350 metrin päässä)
- Vauvansänky: 15.0 EUR per yö
- Lisävuode: 10 EUR per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
Palace Central Square kartta
Osoite
Palace Central Square
Matije Gupca 16
21220
Trogirin vanha kaupunki, Trogir, Kroatia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.














































































