




Beach Walk Hotel
Umm Suqeim, Dubai, Arabiemiraatit
Hotellin mukavuudet
Kite Beach (ranta) ja Wild Wadin vesipuisto sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä rannalla sijaitseva hotelli sijaitsee 5,5 km:n päässä kohteesta Burj al-arab ja 6,6 km:n päässä kohteesta Mercato-ostoskeskus. Kaikissa 76 huoneessa on ilmastointi, minibaari sekä LED-TVt. Varusteluun kuuluu Tempur Pedic -patjallinen sänky. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Jumeirahin ranta - 0,3 km / 0,2 mi
Kite Beach (ranta) - 1,2 km / 0,7 mi
Dubai Water Canal -kanava - 3 km / 1,9 mi
Safa-puisto - 4 km / 2,5 mi
Umm Suqeim (ranta) - 4 km / 2,5 mi
Wild Wadin vesipuisto - 5,1 km / 3,2 mi
Burj al-arab - 5,5 km / 3,4 mi
Alserkal Avenuen taidegalleriat - 5,6 km / 3,5 mi
Souk Madinat Jumeirah (ostosalue) - 5,8 km / 3,6 mi
Dubai Water Canalin vesiputous - 5,9 km / 3,7 mi
Mercato-ostoskeskus - 6,6 km / 4,1 mi
Jumeirah Plaza - 8,3 km / 5,1 mi
La Mer - 8,3 km / 5,2 mi
Ski Dubai (hiihtokeskus) - 8,7 km / 5,4 mi
City Walk -ostoskeskus - 8,7 km / 5,4 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Dubai (DXB-Dubain kansainvälinen lentoasema) - 20,7 km / 12,9 mi
Dubai (DWC-Al-Maktoumin kansainvälinen lentoasema) - 51,7 km / 32,1 mi
Sharjah (SHJ-Sharjahin kansainvälinen lentoasema) - 46,9 km / 29,1 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupungin perimä vero: 15.00 AED per majoitustila per yö Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan turismimaksun. Maksu on 15.00 AED ensimmäisestä makuuhuoneesta per yö, ja se nousee 15.00 AED:lla per yö jokaisen lisämakuuhuoneen myötä.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu mannermaisesta aamiaisesta: noin 65 AED aikuisille ja 32.5 AED lapsille
- Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
- Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
- Lisävuode: 120.0 AED per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Uima-allasta voi käyttää klo 9.00–21.00.
- Majoituspaikassa on tarjolla yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita, joiden saatavuus on rajoitettua. Niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
- Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä.
Beach Walk Hotel kartta
Osoite
Beach Walk Hotel
Beach Walk Hotel
00000
Umm Suqeim, Dubai, Arabiemiraatit
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.






















































