Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo


1 / 29

Ferienhaus in Wesselburenerkoog-ex TUI

Wesselburenerkoog, Saksa

Eiderin pato on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Internet
Pesukone
Pysäköinti
Vedenkeitin
Kahvinkeitin
Televisio
Astianpesukone
Lemmikkieläimet sallittu
Leivänpaahdin
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Puutarha
Mikroaaltouuni
Terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Suihku
Kuivaaja

Vattimeri ja Schleswig-Holstein Wadden Sea National Park (kansallispuisto) sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä loma-asunto sijaitsee 3,1 km:n päässä kohteesta Eiderin pato ja 9,9 km:n päässä kohteesta Land & Leute Erlebnishof. Huoneet on yksilöllisesti kalustettu. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Vattimeri - 0,8 km / 0,5 mi
Schleswig-Holstein Wadden Sea National Park (kansallispuisto) - 1,1 km / 0,7 mi
Eiderin pato - 1,9 km / 1,2 mi
Land & Leute Erlebnishof - 9,9 km / 6,2 mi
Schloßgarten - 12,8 km / 8 mi
St. Laurentiuskirche - 12,9 km / 8 mi
Tönningin satama - 13,3 km / 8,3 mi
Multimar Wattforum information centre - 13,6 km / 8,5 mi
Multimar Aquarium - 13,8 km / 8,6 mi
St.-Nicolai-Kirche - 14,6 km / 9 mi
Familienlagune Perlebuchtin ranta - 17,8 km / 11 mi
Büsumin majakka - 18,5 km / 11,5 mi
Sankt Peter-Ordingin uimaranta - 18,6 km / 11,6 mi
Westküstenpark & Robbariumin eläin- ja luonnonsuojelupuisto - 18,8 km / 11,7 mi
Phänomania Büsumin museo - 18,9 km / 11,7 mi

Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Takuumaksu vaurioiden varalle: 200.0 EUR per yöpyminen
  • Sähkömaksu: 0.38 EUR per kilowattitunti, per yöpyminen

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Lakanamaksu: 21.27 EUR per sänky per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

Ferienhaus in Wesselburenerkoog-ex TUI kartta

Osoite

Ferienhaus in Wesselburenerkoog-ex TUI

Wesselburenerkoog, Saksa

N 54.24971 E 8.844874

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme