1 / 56

Hotel Primo Colmar Centre

Colmarin keskusta, Ranska

Colmarin joulumarkkinat lähellä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Pysäköinti
Televisio
Lemmikkieläimet sallittu
Puhelin
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Mikroaaltouuni
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Suihku
Työpöytä

Hotel Primo Colmar Centre sijaitsee keskustassa, ja Colmarin joulumarkkinat ja La Petite Venise 15 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,8 km:n päässä kohteesta Colmar-teatteri ja 0,9 km:n päässä kohteesta Parc du Champ de Marsin puisto. Tässä majoituspaikassa on 84 kodikasta huonetta. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja ilmaiset sanomalehdet. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Unterlinden-museo - 0,3 km / 0,2 mi
Andre Malraux'n nykytaiteen tila - 0,4 km / 0,2 mi
Colmar-teatteri - 0,4 km / 0,2 mi
House of the Heads - 0,4 km / 0,3 mi
Colmarin joulumarkkinat - 0,5 km / 0,3 mi
Colmarin lelumuseo - 0,5 km / 0,3 mi
The Dominican Church (kirkko) - 0,6 km / 0,3 mi
Pyhän Martinin kirkko - 0,6 km / 0,4 mi
Collegiale St-Martin (kirkko) - 0,6 km / 0,4 mi
Bartholdi-musro - 0,7 km / 0,4 mi
Maison zum Kragen - 0,7 km / 0,4 mi
Pfister-talo - 0,7 km / 0,4 mi
Karuselli 1900 - 0,7 km / 0,4 mi
Saint-Matthews Protestant Church (kirkko) - 0,7 km / 0,5 mi
Synagoga - 0,8 km / 0,5 mi

Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja myyntiautomaatti. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.00.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • 5.50 prosentin suuruinen kaupunki-/paikallisvero peritään

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 9.9 EUR aikuisille ja 4 EUR lapsille
  • Lemmikit: 6 EUR per lemmikki per yö
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Myöhäinen uloskirjautuminen (riippuu saatavuudesta): 10 EUR

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.

Hotel Primo Colmar Centre kartta

Osoite

Hotel Primo Colmar Centre

5 rue des ancêtres

68000

Colmarin keskusta, Ranska

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.